Порушення особистої безпеки – серйозна загроза, на яку кожного дня наражається будь-яка людина незалежно від статусу та віку. Нерідко порушення безпеки трапляється у результаті власної поведінки. У переважній більшості випадків виникнення таких загроз є наслідком вчинків оточуючих. Це можуть бути як добре знайомі люди, так і випадкові перехожі.  

Не менш важливим чинником є оточення людини, її діти. Ви повинні бути впевненими, що можете довіряти своїм близьким. 

Перевірка на поліграфі надає змогу встановити істину у подіях, які вже сталися. Інтелігентний запит із дотриманням усіх етичних норм і законодавства допоможе визначити лояльність домашніх працівників або особистої охорони, істинність намірів другої половинки, залучення дітей до “поганих компаній”, наявність боргів чи шкідливих звичок, перевірити достовірність наданої інформації. Точність результатів при індивідуальному підході до підекспертного становить 98%. Обдурити датчики пристрою, навмисно перекручуючи відповіді, неможливо.

Методика StimulTest застосовується, коли потрібно прогнозувати поведінку людини, попередити конфлікти або знайти найкращий варіант їх вирішення, врахувати вірогідність ризиків, визначитися з вибором оптимального рішення. Проходити StimulTest дуже зручно: не витрачає багато часу, не потребує особистої присутності спеціаліста, може проводитися з будь-якого пристрою, у якого є підключення до інтернету. Технологія не потребує збору та передачі особистих даних. Точність отриманих результатів становить 95%.

Дані, які були отримані у результаті досліджень, аналізуються і на їх основі формуються висновки за напрямками, які цікавлять клієнта. 

Замовнику надається детальний письмовий звіт. Усі дані строго конфіденційні.

Області застосування

  • Розслідування домашніх злочинів 

Зняття звинувачень або підтвердження здійснення домашнього насильства. Поєднання поліграфа і технології StimulTest дозволяє як розслідувати інцидент, що вже відбувся, так і запобігти наступним.

  • Виявлення фактів насильства у сім’ї 

Підтвердження або зняття обвинувачень у застосуванні фізичного та/або психологічного насильства у сім’ї. Прогнозування виникнення конфліктних ситуацій у подальшому.

  • Перевірка домашнього персоналу

Домашній персонал постійно знаходиться поряд, іноді проживає у будинку, має постійних доступ до матеріальних цінностей та особистої інформації. Перевірка допоможе розвіяти сумніви або розібратися в події, що вже відбулася. 

  • Перевірка на вірність другої половини

Спростування або підтвердження звинувачень у зраді. Перевірка щирості намірів перед укладенням шлюбу та/або підписанням шлюбного контракту.

  • Асоціальна поведінка підлітків 

Належність до  “поганої компанії”, участь у булінгу, телефонних чи пранках через інтернет. Тест на шкідливі звички: паління, алкоголь, наркотики. Перевірка ігрової залежності, нахилу до азартних ігор, наявності боргів.  

  • Виявлення залежностей та нахилів

Виявлення шкідливих звичок, у тому числі наркотичної, алкогольної та інших залежностей. Визначення небезпечних нахилів, що ведуть до деструктивної соціальної поведінки.

  • Приналежність до тоталітарних сект 

Дозволяє поставити крапки над “і” у випадку виникнення підозри у вербуванні до лав релігійної чи іншої секти. 

  • Перевірка особистої охорони 

З підвищенням популярності найму особистої охорони чи водія, зросла необхідність перевірки їх лояльності роботодавцю.

  • Профорієнтація

Можливість розібратися у своїх бажаннях, нахилах, розкрити приховані таланти, вибрати професію. Ідеально підходить як для підлітків на порозі вибору, так і для дорослих, які бажають змінити вид діяльності.