Повноцінне функціонування успішного бізнесу без співробітників неможливе. Кваліфікований лояльний персонал здатен вивести на топові позиції будь-яку компанію. Підбір кандидатів, достовірність наданої ними інформації та відсутність обтяжуючих чинників відіграють вирішальну роль. Якщо проігнорувати ці фактори, збитки компанії можуть стати фатальними. В особливо тяжких випадках неблагонадійні співробітники здатні повністю знищити як окремі напрямки, так і бізнес загалом.

Скринінг на початковому етапі співбесіди дозволяє відсіяти ненадійних претендентів. Як правило, кандидати намагаються підкреслити свої сильні сторони та приховати слабкі. Така поведінка стає причиною формування неправильної точки зору щодо можливостей претендента, що у подальшому може вилитися у проблеми для всієї компанії.   

Згідно офіційної статистики, близько 37% компаній щорічно несуть гігантські збитки через економічні злочини. Найбільший відсоток втрат пов’язаний із незаконною діяльністю співробітників. Перевірка на детекторі брехні – надійний спосіб вберегтися від дій зловмисників.

Дедалі більше затребуваним стає регулярний аудит персоналу. Поширений міф, що проходження детектору брехні негативно впливає на робочу атмосферу в колективі, підвищуючи тривожність через співробітників. Тестування відбувається із дотриманням усіх етичних і правових норм. Для кожної перевірки поліграфолог складає список питань, які відповідають потребам замовника. 

У той час як поліграф надає змогу перевірити достовірність інформації чи подій, що вже сталися, технологія StimulTest допомагає прогнозувати поведінку особи, уникати ризиків та конфліктних ситуацій, що назрівають у колективі. 

Досвід компаній, які практикують регулярні тестування StimulTest та перевірки на поліграфі, свідчить про високий рівень адаптації співробітників до такого порядку. Перевірки сприймаються як частина корпоративної етики та не викликають відрази.

  • ПІДБІР ПЕРСОНАЛУ

Під час влаштування на роботу кандидат проходить перевірку, яка дозволяє визначити достовірність наданої інформації, компетенції, ризики, лояльність до компанії.

  • КАДРОВА БЕЗПЕКА  

Проводиться моніторинг потенційних загроз та службові розслідування, аудит працюючого персоналу, перевірки перед звільненням. Виявляються випадки шахрайства, корупції, співпраці з конкурентами.  

  • ДОСЛІДЖЕННЯ В ПСИХОЛОГІЇ

Здійснюється оцінка професійно-специфічних факторів ризику співробітників. Визначаються мотивація, моральні якості людини.  

  • МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ

Дослідження в області маркетингу дозволяють ефективно планувати розвиток та просування бізнесу.