Поліграф (детектор брехні) та технологія StimulTest належать до сучасних інструментів, що допомагають бізнесу вчасно виявити потенційні ризики. Таким чином підтримується репутація компанії та підвищується попит на її продукцію.

Одним з пріоритетних напрямків є перевірка претендентів під час прийому на роботу. 

Згідно статистики, більше 30% співбесідних у минулому були причетні до протиправних привласнень: від дрібних крадіжок до крупних розкрадань. Близько 40% кандидатів на посади у відділах продажу та закупівель раніше використовували схеми побічного доходу. 16% претендентів приховують шкідливі звички.

Попередня перевірка кандидатів на поліграфі чи StimulTest дозволяє запобігти будь-яким внутрішнім загрозам, максимально використовувати потенціал співробітника, без остраху доручати йому важливі завдання. 

Ви можете перевірити:

  • справжні причини працевлаштування; 
  • достовірність наданої інформації;
  • причетність до криміналу та/або нерозкритих злочинів; 
  • достовірність кредитної історії, незакриті боргові зобов’язання; 
  • участь у розкраданні грошей, майна, інформації; 
  • співпрацю з конкурентами/рейдерами;
  • наявність судимості, притягнення до адміністративної відповідальності;
  • участь в махінаціях, корупції, отриманні відкатів. 

Також ми проводимо перевірки за вашим індивідуальним запитом. 

Переваги

Служби безпеки зосереджені на кандидатах, чиї дані викликають сумніви, а також на співробітниках, дії яких викликають сумніви або які працюють на відповідальних напрямах. Такі перевірки не дають змоги охопити широку аудиторію.

Технологія StimulTest дозволяє проводити масові дослідження, виявити фактори ризику серед кандидатів, запобігати виникненню конфліктних ситуацій, проводити профілактику посадових злочинів.

Перевірка на поліграфі працює точково, дозволяє досконало вивчити мотивацію кандидата та отримати вичерпні результати на цільових напрямках тестування. 

Застосування обох технологій дозволяє сформувати групи ризику та підвищити ефективність роботи служби безпеки.