В ЯКИХ ГАЛУЗЯХ І СФЕРАХ ВАМ ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЯ ПРО ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ СТИМУЛ ТЕСТ (ЯКЩО ВИ ЦЬОГО ЩЕ НЕ ЗРОБИЛИ) (ЧАСТИНА 1)
27 Вересня, 2021

Технологія дослідження підсвідомості Stimul Test може стати незамінним помічником для безлічі роботодавців і вирішити як деякі проблеми підприємства, так і відкрити для нього нові горизонти. Від окремих випадків і пригод в компанії, де потрібно оперативно і точно виявити винних, до масових і комплексних перевірок для оптимізації роботи на великих організаціях – наші експерти готові надати вам свої послуги при будь-яких сценаріїв. У даній статті ми розглянемо два абсолютно різних поняття – безпека і маркетинг – і пояснимо, чому ж StimulTest може бути так корисний в рамках цих концепцій. 

БЕЗПЕКА

Унікальність роботи методики Стимул Тест полягає в тому, що людина, сам того не розуміючи, дасть відповіді на всі питання, що цікавлять на рівні підсвідомості. В даному випадку вимірюється швидкість реакції тестованого на стимули, які з’являються перед ним – точність реєстрації при цьому становить тисячні частки секунди.

Ми рекомендуємо використовувати дану методику для підбору персоналу та дотримання кадрової безпеки на регулярній основі – ніколи не знаєш, звідки може раптово нагрянути загроза. 

Stimul Test застосуємо як в державних установах (для розслідування злочинів, запобігання тероризму, дотримання кібербезпеки і боротьбою з корупційними схемами), так і в приватних підприємствах і комерційних компаніях (для визначення факторів ризику при прийомі на роботу, виявлення потенційних загроз серед діючих співробітників, поліпшення репутації вашої компанії). 

Окремим пунктом хочеться виділити актуальність впровадження технології в фінансових організаціях – Stimul Test показує неймовірну ефективність в установах подібного плану, де співробітники працюють з матеріальними активами. Захистіть ваші активи, фінанси і приватну інформацію, і уникнете відкати, крадіжки, хабарі за допомогою нашої перевірки. 

 МАРКЕТИНГ

Невеликий інсайд всім початківцям маркетологам: люди в більшості своїй оцінюють, формують думку і приймають рішення на підсвідомому рівні. За цими рішеннями і оціночними судженнями стоять безліч факторів, які самі люди в більшості випадків навіть не усвідомлюють. 

Таким чином, це знову виводить нас на підсвідоме. І знову допоможе Stimul Test.

У бізнес-маркетингу технологія здатна виявити підсвідомі бажання і переваги покупців. Таким чином, за допомогою проведених тестів, стає можливим вносити коригування в свій бізнес-план і покращувати споживчі властивості товарів і послуг на базі результатів тестів опитуваних клієнтів. 

Попереду намічається передвиборна кампанія? Stimul Test незамінний і тут. У політичному маркетингу технологія зможе визначити об’єктивні бажання і переваги виборців. Ви зможете зрозуміти, чого насправді хочуть громадяни, і отримаєте можливість не тільки підправити свою політичну кампанію і оптимізувати її бюджет, а й реально поліпшити життя виборців і держави в цілому. 

Нарешті, Stimul Test – відмінний інструмент для використання в цілях персонального маркетингу. Ми говоримо про дослідження своїх власних справжніх бажань і справжніх уподобань. Зверніться до власного підсвідомості – воно допоможе вам прийняти по справжньому правильні рішення і зможе вберегти від необдуманих вчинків і помилок.  

© 2008-2021
Ми в соцмережах: