Як дізнатися про подружню зраду
4 Вересня, 2021

Час поговорити про неприємне. Зрада. Це слово само по собі звучить відштовхуюче і неприємно, не кажучи про сам факт наявності його в сім’ї. Проте, люди часто змінюються і непостійні в усіх аспектах свого життя, в тому числі, на жаль, і в сімейних відносинах. Ми не станемо заглиблюватися в полеміку, а лише неупереджено розглянемо факти, при прояві яких вам дійсно варто задуматися про вірність вашого партнера, а також поділимося з вами найкращим методом викриття або розвіювання сумнівів щодо настільки делікатній теми – змінюють вам чи ні?

Про подружні зради написано сотні психологічних книг і цій темі присвячений кожен другий блог – одні намагаються розповісти, як не довести шлюб до прояву інтересу однієї з половин до інших представників протилежної статі, інші вчать, як зберегти душевну рівновагу після того, як любов вашому житті пішла до іншого або інший. 

На жаль, в цій ситуації пропозиція повністю виправдовує попит: зради – вкрай часте явище в сучасному світі.

Закрадаються відчуття, що ваша друга половина завела когось на стороні? Ось додаткові «дзвіночки», на які варто звернути особливу увагу, щоб зміцнити свої підозри:

– Мобільний телефон. Багатьом здасться дивним, що цей пункт стоїть на першому місці, але в епоху цифрових технологій взаємодія з гаджетом, який завжди під рукою, може послужити основним доказом. Ми ні в якому разі не закликаємо вас вторгатися в приватне цифровий простір партнера – якщо йому є що приховувати, він сам це покаже. Або, скоріше, навпаки, буде ретельно це ховати. Якщо він раптом, наприклад, поставив на смартфон блокування і намагається тримати девайс подалі від ваших очей або перевертає його екраном вниз, варто придивитися до нього уважніше.

– Зайва зайнятість. Почастішали наради і затримки на роботі, тривалі прогулянки з друзями / подругами, неприродне кількість ПП, новоявлені друзі друзів, з якими їм потрібно провести черговий вечір в барі, кілька зайвих годин на шопінг – все перераховане може бути поганими новинами для вас. Однак, не поспішайте робити поспішні висновки – може, на горизонті дійсно маячить підвищення на посаді, або ваш партнер вирішив вийти із зони комфорту і соціалізуватися.

– Різкі зміни в поведінці і нові звички. Раптова стурбованість зовнішнім виглядом, зайва турбота при виборі повсякденного вбрання, збільшення витрат, новий «улюблений» аромат парфумів, і навіть занадто часте неприродне знаходження в піднесеному настрої – все це може свідчити про те, що у вашого партнера хтось є.

А може й ні. Бути може, в його житті просто настав переломний момент, і він вирішив, що настав час змін на краще. Як же зрозуміти, зраджу вам кохана людина, чи ні?

Серце не обдуриш? Ми б доповнили цю приказку з наукової точки зору. Якщо правильно протестувати серце, паралельно з іншими органами людського організму, брехню приховати буде неможливо. Саме тому в разі виникнення найменших підозр у зраді ми рекомендуємо єдино правильне і надійне рішення – перевірку на поліграфі. 

Позбавтеся від вантажу непотрібних сумнівів за допомогою поліграфа – радикального, але стовідсоткового способу дізнатися правду раз і назавжди. Ніяких припущень, ніяких розслідувань – лише одне точне тестування допоможе розставити всі крапки над «і».

© 2008-2021
Ми в соцмережах: