ЯК ПРАЦЮЄ STIMUL TEST
23 Вересня, 2021

СПТ (Система психологічного тестування) Stimul Test була розроблена для виявлення справжнього ставлення людини до іншої людини, явищу, дії, предмету і взагалі чого-небудь або кому-небудь. Дана технологія унікальна і не має аналогів у світовій практиці. Давайте розберемося, як це все влаштовано і на які питання здатне дати відповіді вплив на нашу підсвідомість.

Історія технології Stimul Test, призначення якої заклюячается в аналізі, бере початок в 2006-2007 роках. Тоді лікар-психофізіолог Олексій Дубровський створив перший прототип тієї системи, яку ми використовуємо на моментом на сьогодні. З тих пір СПТ піддавалася численним змінам і модернізації, поряд з десятками тисяч практичних тестів і експериментів. За 7 років застосування робочої версії тесту ефективність технології підтверджена в багатьох країнах. Технологія змогла запобігти безлічі правопорушень, допомогла відібрати кадри і усунути неполадки в колективі на безлічі підприємств, не кажучи про незамінною допомогою приватним особам і сім’ям в індивідуальному порядку. 

Але як же працює ця інновація світу психофізики?

Якщо ваша уява малює вам картини людей, занурених в гіпнотичний транс, або обвішані кабелями, приєднаними до всіх частин тіла, поспішаємо вас розчарувати. Людина, яка проходить Stimul Test, виглядає набагато скромніше і буденніше – він сидить перед персональним комп’ютером або ноутбуком і монотонно тисне на кнопки, реагуючи на те, що відбувається на екрані. Простота і доступність тесту – ще одна його перевага. Але за цією простотою ховається висока надійність і значна точність.

У міру того, як йде тест, на екрані комп’ютера з’являються замасковані питання у вигляді тексту або зображення – вони і є стимулами. Людина, яка проходить тест, відповідає на ці питання натисненням однієї і тієї ж кнопки на клавіатурі.

В процесі тестування найважливішим показником є швидкість реакції людини на вищезгадані стимули, що з’являються перед ним. Вся справа в тому, що під впливом стресу, або просто перебуваючи в неспокійному стані, що перевірявся буде реагувати на стимули швидше, або, навпаки, з затримкою. При цьому, чим важливіше, чи критичніше для людини з’являється замаскований стимул, то більша швидкість його реакції на нього буде відрізнятися від того, ставлення до якого у нього нейтральне – тобто, досліджуваний до нього байдужий.

Варто відзначити, що швидкість реакцій під час проходження тесту реєструється з украй високою точністю. На перший погляд, людині буде здаватися, що на всі стимули він реагує однаково, але це далеко не так – в даному випадку соті і тисячні частки секунди вирішують все. 

Як ви можете розуміти, з такою точністю якимось чином обдурити систему або навмисно спотворити результати неможливо. У той же час, на немає зводиться і ймовірність помилки самої системи – відкалібрована до мілісекунд, вона раз разом демонструє феноменальну точність і результат. 

© 2008-2021
Ми в соцмережах: