ЯК ПРОЙТИ ПОЛІГРАФ
16 Вересня, 2021

У нашому блозі ми приділяємо багато уваги замовникам, і мало – тим, кому треба буде пройти перевірку на поліграфі. Даний матеріал призначений для тих людей, кому треба буде пройти тест, і хто переживає щодо побутових речей і хвилюється щодо помилкових стереотипів, нав’язаних суспільством щодо страшного і суворого «детектора брехні». Для тих, хто судорожно шукає поради, як обдурити поліграф напередодні перевірки, щоб приховати свою брехню, у нас одна відповідь прямо тут і зараз, щоб заощадити ваш час: що б ви не робили, і що б не приховували, таємне в будь-якому випадку стане явним. 

Повернемося до тієї законослухняної аудиторії, яка відчуває хвилювання перед проходженням тесту на поліграфі. Не будемо заперечувати, для пересічної людини перевірка на «детекторі брехні» – це початковий стрес, за замовчуванням заданий в голові. 

Вони будуть занадто сильно лізти в моє особисте життя і задавати мені провокаційні питання? Мої нерви мене підведуть і зіпсують результати тесту, що мимоволі зробить мене підозрюваним лише на грунті надмірної емоційності?   

Ні і ні. Перед проходженням перевірки з кожним опитуваним проводиться попередня бесіда і вступний інструктаж, на яких попередньо обговорюються майбутні питання і сам характер тесту, щоб звести загострення пристрастей до мінімуму. Більш того, перед проведенням самого тіста, для того, щоб адаптувати апаратуру до кожного індивідуального суб’єкту, проводиться преднастройка в формі серії тестових питань різного характеру, які корелюють поліграф під ваш емоційний фон. Простими словами, якщо ви невинні – боятися вам нічого. 

Якщо ви хочете, щоб перевірка на поліграфі пройшла максимально гладко для вас, дотримуйтесь цих порад. Вони допоможуть як вам, так і експерту-поліграфологові. 

1. Напередодні гарненько виспіться. 

Один з поширених способів «обдурити детектор брехні» в Інтернет – не спати всю ніч. Багато хто вважає, що таке рішення допоможе збити прилад з пантелику на увазі порушення нормального функціонування нервової системи людини через нездужання. У разі, якщо бажаючі «обдурити поліграф» дочитали до цього місця, повторимо – ці спроби будуть марними. 

2. Чи не приходите на перевірку натщесерце, але і не переїдайте.

У всьому потрібно дотримуватися балансу, харчування – не виняток. Дотримуйтесь правильному прийому їжі – ця порада допоможе вам як при перевірці на поліграфі, так і в повсякденному житті.

3. Не вживайте. 

Утримайтеся від алкоголю і заспокійливих (і будь-яких інших, в тому числі заборонених) препаратів напередодні перевірки. Ви лише погіршить якість перевірки і поставите себе в незручне становище. Повірте, вживали ви що-небудь, чи ні, ми зможемо зрозуміти без особливих зусиль. Здоровий спосіб життя ще нікому не шкодив.

4. Говоріть правду.

Питання, що задаються експертом, будуть пов’язані тільки з конкретною темою перевірки на поліграфі. Якщо приховувати вам щодо цієї теми нічого, нам буде набагато простіше ідентифікувати винуватця торжества, якщо непричетні до цього люди будуть чесні на всі 100 відсотків. 

© 2008-2021
Ми в соцмережах: