Як STIMUL TEST здатний допомогти вашій дитині?
20 Вересня, 2021

Існує ряд випадків, в яких технологія Stimul Test, без зайвих перебільшень, просто незамінна. Один з них – визначення професійної орієнтації, або вибір майбутньої професії. Найчастіше з цим поняттям стикаються абітурієнти, і у величезній кількості випадків цьому питанню приділяється недостатньо багато уваги – як з боку самих молодих людей, так і з боку їх батьків і опікунів. 

Профорієнтація, або професійне самовизначення учнів – це комплекс дій для виявлення у людини схильностей і талантів до певних видів професійної діяльності, а також система дій, спрямованих на допомогу у виборі кар’єрного шляху. Простими словами, це знайомство майбутніх молодих працівників зі світом професій з метою найбільш оптимального вибору однієї з них.

Всі професії потрібні, всі професії важливі, з дівоцтва вчить нас відоме вірш Сергія Михалкова. Вибір професії – це найважливіший етап в житті кожної людини, який з величезною ймовірністю визначає успішність всього його кар’єрного шляху. У нашій країні професійна орієнтація занадто недооцінена – освітня система не має на увазі належного комплексу заходів, спрямованих на виявлення здібностей і нахилів в учнів, і підростаюче покоління часто змушене вирішувати, куди буде спрямований їх життєвий шлях, самостійно.

У зв’язку з цим ми і маємо досить сумну картину, повторювану з року в рік – тисячі абітурієнтів, які так і не визначилися, куди їм вступати, куди рухатися і розвиватися, і які їхні дійсно сильні сторони. Розгубленість приходить до кінця закінчення школи і настає раптово – між останнім класом середньої освіти та вступом до вищого навчального закладу лежить уривок в кілька місяців – мізерний часовий проміжок, супроводжуваний додатковим стресом у вигляді іспитів, ЗНО та проблемами з перехідним віком. Але ж цей етап, підкреслимо ще раз, є сакрально важливим і фундаментальним в житті майбутнього фахівця. Саме в цей час часто встановлюється вектор розвитку людини в професійному плані на все життя. Щоб не залишитися на роздоріжжі і не шкодувати про втрачені можливості в майбутньому, до питання професійного визначення варто підійти серйозно, скрупульозно, і якомога раніше.

Роки практики показали – в питанні профорієнтації, в світі, де знайти себе і своє покликання буває завданням надзвичайно складною, незамінним рішенням може стати застосування на практиці унікальною технологією Stimul Test.

В даному контексті досліджується підсвідомість абітурієнта, і особливість методики допоможе максимально точно визначити сильні сторони молоді та підказати напрямок, в якому молоді фахівці потенційно матимуть успіх у майбутньому. Ми пропонуємо систему Stimul Test як інструмент для розкриття нахилів і виділення особливостей кожної окремо взятої людини. За допомогою цієї технології на підсвідомому рівні з’являється можливість розкрити реальний потенціал перевіряється для визначення його подальшої спеціальності. 

По справжньому щаслива та людина, який займається справою свого життя, яке приносить йому задоволення, в той час як він сам є майстром своєї ремесла і має при цьому хороший рівень доходу. На жаль, на вибір професії часто впливають відволікаючі фактори, здатні лише засліпити молодого фахівця і відвести його з правильного шляху. До них можна віднести надмірний вплив батьків, які хочуть обрати життєвий шлях своєї дитини за нього і беруть на себе занадто багато, орієнтація на престижність професії, яка часто буває помилковою, вплив моди і навколишнього світу аж до ЗМІ і улюблених кумирів, особливо з огляду на те, наскільки думкою молодих людей легко маніпулювати і справити на них враження. Сюди також можна віднести проблеми особистісного характеру, такі, як відсутність бажання розібратися в собі і своїх сильних сторонах, і некоректна оцінка власних здібностей.

За допомогою технології Stimul Test стає можливим дати відповіді на багато питань і викреслити всі перераховані вище фактори одним єдиним тестом. Ваше підсвідомість знає вас краще. 

Допоможемо вам знайти відповідь на це запитання «Ким же мені стати?», Яким регулярно задаються мільйони молодих людей і яке турбує думки їхніх батьків. Для отримання професійної консультації залиште заявку на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. 

© 2008-2021
Ми в соцмережах: