Професійні розслідування різних видів призначені для державних організацій і підприємств, де необхідно оперативно з'ясувати ставлення великої кількості людей - за фактом виконаного злочину з виявленням винних, або з метою захисту і запобігання зовнішнім та внутрішнім загрозам.
Коли в рамках державної організації або підприємства скоюється злочин, необхідна негайна оперативна перевірка всіх підозрюваних осіб по виявленню причетності до скоєного правопорушення.
Перевірка за допомогою поліграфа (детектора брехні) допоможе максимально точно і швидко визначити:
• Причетних до злочину осіб та всіх співучасників;
• Мотиви скоєння правопорушень.
Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
Застосування поліграфа і технології Stimul Test допоможе захистити госструктуру або приватне підприємство від можливих внутрішніх і / або зовнішніх загроз за допомогою регулярних перевірок всіх діючих співробітників і при відборі нових кандидатів на роботу.
Будь-яке потенційне злочин можна запобігти. Дослідження за допомогою технології StimulTest і поліграфа дозволяють заощадити час, зусилля, а також матеріальні витрати на проведення оперативних заходів, слідчих та інших дій.
Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
Зв'яжіться з нами


  Зв'яжіться з нами


   Домашній персонал працює і часто проживає поруч з Вами, обслуговує Вас і Ваших рідних, має доступ до вашої персональної інформації і цінностям.
   Зараз знайти няню або іншого помічника досить легко, але також легко попастися на виверти шахраїв або нечесних і некомпетентних працівників!
   Тестування домашнього персоналу визначається наступними факторами ризику:
   • Неможливо налагодити систему ефективного контролю над діяльністю домашніх працівників.
   • Люди, що працюють у Вас вдома, виконують широке коло обов'язків і, як наслідок, мають доступ до різноманітних ресурсів.
   • Мають, найчастіше, безконтрольним, доступом практично до всіх приміщень Вашого будинку.
   • Мають не тільки службовою інформацією, доступ до якої визначено їх функціоналом, але і великим об'ємом особистої інформації про Вас.
   • За час роботи могли добре вивчити Ваші звички, розпорядок дня, ставлення до збереження матеріальних цінностей.
   • Як правило, не мають надійно підтверджених документів про свій трудовий досвід, професійні навички.
   • Дуже часто є вихідцями з інших регіонів і мають постійне місце проживання, що ускладнює збір оперативної інформації про їх біографії, а також оперативний пошук співробітника, в разі його зникнення.
   • Відчувають постійні матеріальні труднощі.
   • Мають широке коло знайомств в різних соціальних групах, в тому числі групах ризику.
   Тестування домашнього персоналу проводиться за допомогою поліграфа (детектора брехні) або за допомогою технології StimulTest. В перевірку входить:
   • Скринінг кандидатів при прийомі на роботу.
   • Тестування працюючого персоналу.
   • Проведення тестування підозрюваних осіб в рамках службового розслідування за фактом вчинення будь-яких правопорушень.
   Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
   Зв'яжіться з нами


    Зв'яжіться з нами


     Кожна людина щодня в різних ситуаціях знаходиться під загрозою порушення особистої безпеки. Причинами таких загроз може бути власна поведінка чи вчинки оточуючих, починаючи від найближчих родичів і закінчуючи випадковими перехожими.
     Виявлення фактів насильства в сім'ї
     За офіційними даними, до 40% злочинів скоюється в сім'ї, при цьому до 70% жертв мовчать про факти домашнього насильства. Найчастіше жертвами побутового насильства є діти, жінки, інваліди.
     Системне застосування поліграфа (детектора брехні) або технології StimulTest допомагає своєчасно виявляти групи ризику серед злочинців і жертв побутового насильства, як на рівні державних програм, так і персонально для кожної сім'ї.
     Розслідування домашніх злочинів
     Більшість злочинів в сім'ях залишаються безкарними тому, що підозрюються члени сім'ї, родичі, друзі, домашні працівники, гості. Іноді злочини проти членів сім'ї відбуваються сусідами, відбуваються в навчальних закладах, на роботі або в громадських місцях.
     Безкарність з етичних причин призводить до повторних порушень з більш серйозними наслідками. Заяви до правоохоронних органів часто малоефективні через малі сум збитків, відсутності доказів, пізніх звернень або великої кількості підозрюваних.
     Асоціальна поведінка підлітків
     Підлітковий вік - найскладніший час в становленні кожної людини. Підлітки найбільше схильні до схилитися до поведінки, що відхиляється від загальноприйнятих норм, серед яких поширені такі, як кримінальна злочинність, алкоголізм, наркоманія, проституція, педофілія, азартні ігри, тероризм, екстремізм, вандалізм, самогубство, буллінг, екстремальне Селфі і інші. Мало того, найчастіше люди в цьому віці вкрай вдало приховують вищеперелічене від батьків або опікунів.
     Періодичні дослідження груп ризику допомагають відслідковувати ефективність профілактичних заходів по зміні ставлення до небезпечної поведінки з плином часу.
     Виявлення та профілактика залежностей
     Розрізняють соціальні, психічні та фізичні залежності. Загальна кількість залежностей постійно росте, до традиційних видів в останні роки додається велика кількість нових і різноманітних варіацій патологічних пристрастей.
     Виявлення подружніх зрад
     Збереження сім'ї стоїть на першому місці у всіх людей, які перебувають у шлюбі. Даний пункт може працювати в обидві сторони - підозри в зраді з боку одного з подружжя, і зайва, перебільшена ревнощі. Не дайте ні того, ні іншого зруйнувати ваше життя.
     У всіх цих ситуаціях дослідження за допомогою поліграфа (детектора брехні) або технологією StimulTest допоможуть вирішити Ваші конфліктні ситуації, виявити підозрюваних і знайти винних.
     Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
     Зв'яжіться з нами


      Зв'яжіться з нами


       Поліграф (детектор брехні) і технологія StimulTest - сучасний інструмент для бізнесу, який допомагає знаходити оптимальні кандидатів, визначати достовірність інформації, своєчасно виявляти загальні і персональні ризики, покращувати репутацію компанії і підвищувати попит на її продукцію.
       Застосування поліграфа (детектора брехні) і технології StimulTest дає можливість проводити якісну оцінку кандидатів при прийомі на роботу, оцінювати підсумки роботи співробітників за минулі періоди часу, визначати відповідність працівників займаним посадам, своєчасно виявляти конфліктні ситуації. Періодичні перевірки співробітників сприяють поліпшенню лояльності персоналу, підвищення якості роботи, оптимізації відносин в колективі.
       Відбір кандидатів при наймі
       • Перевірка достовірності даних зазначених в анкеті (резюме).
       • Перевірка справжності наданих документів (паспорт, військовий квиток, диплом, трудова книжка і т.д.).
       • Справжні причини звільнення з попереднього місця роботи: недостатній професіоналізм, халатне ставлення до виконання службових обов'язків, конфліктність, злодійство, розкрадання, корупція, отримання відкатів, використання службового становища і часу в особистих цілях, розголошення конфіденційної інформації.
       • Справжні причини працевлаштування (співпраця з конкурентами, кримінальними структурами і т.д.).
       • Наркотична залежність.
       • Алкогольна залежність.
       • Приховувані проблеми зі здоров'ям (в тому числі психічного характеру), що заважають виконанню службових обов'язків.
       • Наявність боргових і інших фінансових зобов'язань.
       • Захоплення азартними іграми.
       • Вчинення правопорушень (кримінальних, адміністративних, перебування під слідством), в тому числі невідомих правоохоронним органам.
       • Наявність родичів, знайомих в конкуруючої компанії.
       • Паралельний бізнес (наявність додаткового доходу).
       • Причетність і контакти з конкуруючими організаціями, криміналом і т.д.
       • Зберігання незареєстрованої зброї та ін. Небезпечних речовин.
       • Наявність на існуючому місці роботи наступних фактів: злодійство, отримання відкатів, розкрадання, інформаційні розкрадання, хабарництво, недбале ставлення до виконання службових обов'язків, конфліктність, використання службового становища і часу в особистих цілях, поширення негативних пліток і інший навмисний збиток компанії, наявність інформації про факти нанесення шкоди компанії і виконавців, планування нанесення шкоди компанії.
       Відбір кадрів за допомогою поліграфа (детектора брехні) і технології StimulTest при прийомі на роботу різко знижує кількість зловживань в компанії.
       Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
       Зв'яжіться з нами


        Зв'яжіться з нами


         Планова перевірка персоналу на поліграфі (детекторі брехні) і технології StimulTest - це можливість проконтролювати співробітників, що працюють в компанії на відповідність виконання посадових обов'язків.
         Найчастіше, в компаніях подібна процедура проводиться, як мінімум 2 рази на рік. Це необхідний захід, який також стимулює персонал працювати більш ретельно і відповідально.

         Аудит працюючого персоналу:
         • Моніторинг факторів ризику, які погіршують лояльність
         • Виявлення злочинів на стадії планування
         • Крадіжки товарів, грошей, майна, інформації
         • Корупція, махінації, відкати, недостачі
         • Виявлення причетних до скоєння злочинів
         • Формування груп ризику по будь-яких порушень
         • Співпраця з конкурентами / рейдерами
         • Деструктивна поведінка: саботаж, шантаж, наклеп
         • Зловживання посадовими повноваженнями
         • Ваш індивідуальний запит
         Фактори ризику пов'язані з персоналом:
         Найчастіше в роботі з персоналом досліджуються, як загальні, так і професійно специфічні фактори ризику.

         Загальні ризики:
         • Лояльність до підприємства / роботодавцю
         • Відносини з підлеглими / начальниками
         • Виконання службових обов'язків
         • Вживання алкоголю / наркотиків
         • Залежності / азартні ігри
         • Страхи / фобії / депресії / агресія
         • Хвороби фізичні / психічні
         • Антисоціальна поведінка / суїцид
         • Секти релігійні / тоталітарні

         Професійні ризики (тестування працівників індивідуально, залежно від особливості їх посадових обов'язків):
         • Начальник відділення / зміни
         • Бухгалтери / касири
         • Постачальники / закупівельники
         • Менеджери / продавці
         • Кладовщики / вантажники
         • Водії / експедитори
         • Забезпечення безпеки / охоронці
         • Технічне обслуговування / сервіс
         • Різноробочі
         Завжди можна замовити дослідження по тому комплексу ризиків, які Вас цікавлять.
         Масові тестування дозволяють формувати групи ризику тільки за тими напрямками, які цікавлять замовника. В результаті стає зрозуміло, з ким, за якими напрямками і в який черговості необхідно проводити роботу.
         Особистісні тести:
         Особистісні тести дають можливість визначити моральні якості і мотивацію людини. Результати тестів показують справжню картину переконань і цінностей людини. Ось лише деякі критерії, які можливо оцінити:
         • Відповідальність
         • Комунікабельність
         • Старанність
         • Командна праця
         • Працьовитість
         • Прагнення до розвитку
         • Стресостійкість
         • Чесність
         • Дисциплінованість
         • Робота на результат
         • Цілеспрямованість
         • Здатність до навчання
         • Пунктуальність
         • Лояльність
         • Впевненість в собі
         Масові дослідження кандидатів і працюючого персоналу дозволяють працювати тотально: виявляти фактори ризику практично у всіх людей, періодично перевіряти тенденції їх зміни, проводити профілактичну роботу щодо попередження вчинення злочинів.
         Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
         Зв'яжіться з нами


          Зв'яжіться з нами


           На сьогоднішній день користуються попитом послуги особистих водіїв і охоронців.
           Всі ці люди, безумовно, володіють повною інформацією про ваше особисте життя. Всі ці люди вхожі в Ваш будинок і відповідають за Ваших рідних і близьких. Чи можете ви бути впевнені в їх компетентності, а тим більше, довіряти їм безпеку - як свою власну, так і своїх близьких?

           Проведення дослідження та співбесіди з кандидатами, дозволяє виявити такі зони ризику:
           • Приховування або спотворення персональних і біографічних даних при працевлаштуванні, заявлених в резюме, анкету та трудовій книжці.
           • Знаходження під слідством, участь в судових процесах в якості обвинуваченого або відповідача, а також ретельно приховувані судимості.
           • Наявність кримінальних зв'язків, судимих ​​друзів або родичів.
           • Приводи в поліцію, наявність серйозних адміністративних правопорушень і кримінальних розглядів.
           • Відсутність заявлених навичок, ліцензій та спеціальної підготовки.
           • Наркотична й алкогольна залежність, схильність до азартних ігор
           • Жорстоке поводження з дітьми та невиконання приписів по догляду за ними.
           • Розкрадання і використання хазяйського майна.

           Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
           Зв'яжіться з нами


            Зв'яжіться з нами


             Вибір майбутньої професії абітурієнта - це найважливіший крок в його житті, який займає так мало часу. У разі невизначеності, необхідний швидкий і чіткий аналіз, який зможе виявити напрямок, в якому варто рухатися, щоб дати необхідний старт в тій сфері, в якій людина дійсно досягне успіху.
             Тестування технологією STIMUL TEST якраз-таки і здатне дати відповідь на головне питання: в чому моє призначення?
             Унікальна технологія аналізу реакцій підсвідомості здатна визначити оптимальні напрямки для подальшого професійного розвитку. Адже від того, наскільки вірно буде обрана професія, залежить подальший хід вашого життя.
             Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
             Зв'яжіться з нами


              Зв'яжіться з нами


               Найбільш актуальна область психології, в якій ефективно застосування StimulTest - це конфліктологія
               Основною проблемою об'єктивності результатів психологічних досліджень є те, що люди відповідають на питання тестів свідомо. При цьому людині властиво формувати свою думку і приймати рішення підсвідомо, виходячи зі свого особистого досвіду і великої кількості факторів, які їм не усвідомлюються.
               При перевірці на StimulTest ця проблема виключена лише тому, що досліджується підсвідоме ставлення людей до того, що цікавить психолога або самої людини.
               Дослідження відносин між колегами для оптимізації ділового клімату. Пошук причин проблем в спілкуванні між родичами. Виявлення причин особистого дискомфорту для поліпшення психічного і фізичного здоров'я. Все це можливо за допомогою нашого тестування.
               Переваги StimulTest в психології:
               • Створення групових і персональних тестів з проблемних напрямках.
               • Немає можливості усвідомлювати питання тестів і давати неправдиві відповіді.
               • Тестування проходить просто (не треба давати правильні відповіді).
               • Процедура дослідження не втомлює (тривалість не більше 25 хвилин).
               • Можливі повторні тестування без погіршення якості результатів.
               • Психологи не можуть спотворити результати тестів (автоматичне обрахування).
               • Одночасно можна досліджувати багато людей в різних місцях.
               • Дослідження суб'єктивного і об'єктивного ставлення в ході одного тесту.
               Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
               Зв'яжіться з нами


                Зв'яжіться з нами


                 Основною проблемою об'єктивності результатів маркетингових досліджень є те, що люди оцінюють, формують свою думку і приймають рішення підсвідомо, виходячи зі свого особистого досвіду і великої кількості факторів, які їм не усвідомлюються.
                 Дослідження підсвідомості за допомогою StimulTest дає можливість швидко, економічно і достовірно дізнатися про справжнє ставлення людей до того, що цікавить маркетолога або самої людини.
                 Нижче наведені сфери маркетингу, в яких вам допоможе StimulTest:
                 Бізнес маркетинг
                 З'ясування підсвідомих бажань і переваг покупців допомагає покращувати споживчі властивості товарів і послуг.
                 Політичний маркетинг
                 Вивчення об'єктивних бажань і уподобань виборців економить бюджет і покращує якість передвиборчих кампаній.
                 Персональний маркетинг
                 Дослідження своїх справжніх бажань, уподобань і поведінки вберігає від помилок і допомагає приймати оптимальні рішення.
                 Переваги StimulTest в маркетингу:
                 • Проведення досліджень зі стимулами у вигляді текстів чи у вигляді зображень.
                 • Швидка процедура тестування, яку можна проводити як на місці, так і дистанційно.
                 • Отримання об'єктивних результатів тестів, а не тих, що суб'єктивно повідомляють люди.
                 • Неможливість спеціально або підсвідомо спотворити результати тестів.
                 • Проведення повторних досліджень за одними і тими ж тестів без шкоди якості результатів.
                 • Порівняльних аналіз результатів досліджень різних людей по обраним темам або тестів.
                 • Виявлення типових або специфічних ознак із застосуванням технології Big Data.
                 Для отримання більш детальної інформації, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом або скористайтеся формою зворотного зв'язку.
                 Зв'яжіться з нами


                  Зв'яжіться з нами


                   Документи

                   Наші технології

                   Поліграф
                   Поліграф «детектор брехні» - це сучасне технічне обладнання, що застосовується в психофізіологічних дослідженнях.
                   StimulTest
                   StimulTest - Інноваційна технологія тестування підсвідомості людини, аналогів якої в світі немає.

                   Наші клієнти

                   Тестування на профорієнтацію технологією StimulTest допоможе розібратися у своїх бажаннях, оцінити власний потенціал, вибрати відповідний напрямок для професійного розвитку. Результати будуть корисні як школярам, які замислюються над вибором професії, так і дорослим, які прагнуть змінити вид діяльності.

                   Для підлітків особливо актуальне питання вибору майбутньої професії. Багато старшокласників не можуть визначитися з вибором вищого навчального закладу, відчувають додатковий стрес.  

                   Тестування StimulTest дозволяє направити людину на правильний шлях, вберегти від помилки. Результати дослідження дозволяють проаналізувати вподобання, приховані таланти, нахили, лідерський потенціал, інтелектуальні здібності, самооцінку та самодисципліну, сильні та слабкі сторони, виявити проблемні зони. 

                   На їх основі формуються рекомендації до:  

                   • вибору професій, які дозволяють максимально реалізувати потенціал; 
                   • розуміння особливостей характеру: враховується як поточний емоційний стан, так і мотивації до роботи; 
                   • напрямків розвитку, які складаються зі списку сфер, на які варто звернути увагу для подальшого особистісного зростання.
                   Зв'яжіться з нами

                   Є питання? Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

                    © 2008-2021
                    Ми в соцмережах: