В ЯКИХ СИТУАЦІЯХ ВАМ ВАРТО ЗАМИСЛИТИСЯ ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ Stimul Test (ЯКЩО ВИ ЦЬОГО ЩЕ НЕ ЗРОБИЛИ) (ЧАСТИНА 2)
23 Жовтня, 2021

У минулому блозі ми розповідали про те, як застосування технології Stimul Test може виступати в якості інструменту для дотримання і підтримки кадрової безпеки, а також навели приклади ефективного використання цієї унікальної технології в маркетингу. Але наша підсвідомість здатне розповісти ще дуже багато. Сьогодні ми надамо вам три проблеми зі сфери психології, а конкретно, конфліктології, в яких Стимул Тест може принести максимальну користь.

КОНФЛІКТИ В РОБОЧОМУ КОЛЕКТИВІ 

На роботі сваряться все. Робота – це в більшості випадків стрес за замовчуванням, і зберігати буддистська спокій, з огляду на те, що колективи часто складаються з особистостей абсолютно різних за характером, поведінкової моделі, менталітету і поглядами на ті чи інші речі, просто неможливо. 

Однак, бувають випадки, коли ситуація виходить з-під контролю, і робочий процес перетворюється в поле кривавих баталій. Ми, звичайно, говоримо в переносному сенсі, але з точки зору атмосфери в команді і емоційного фону робота може перетворитися на пекло. Найважливіше – не у всіх подібних ситуаціях допомагає впровадження психолога. Більшу частину відповідей на його питання або тести учасники колективу будуть давати свідомо, навмисно приховуючи істину або перекручуючи інформацію в своїх цілях. Виявити справжню причину розладу в колективі шляхом діалогів буває зовсім непросто. 

На допомогу прийде Stimul Test. Його застосування зможе допомогти дістатися до справжньої причини того, чому ж співробітники так не ладнають між собою, щоб роботодавець або керуючий HR-відділом вжив необхідних заходів для усунення проблеми і нормалізації клімату в колективі. 

СІМЕЙНІ КОНФЛІКТИ 

Сім’я, особливо якщо вона велика, – це такий же складний механізм, як і колектив на роботі, і в його роботі також відбуваються збої. З точки зору особистісного сприйняття ці проблеми і конфлікти, звичайно, переносяться важче. Чи не ладнати з новоприбулим колегою в офісі або бути в багнетах зі своєю дитиною, чоловіком або батьками – що гірше? Думаємо, відповідь очевидна. 

Всі члени сім’ї дуже різняться між собою. Нормалізувати натягнуті відносини з допомогою розмов за вечерею або зверненням до сімейного психолога може виявитися завданням нерозв’язною. 

Саме тому використання технології Stimul Test може виявитися єдиним вірним і ефективним рішенням. Досліджуючи підсвідомі психологічні чинники кожного з членів сім’ї, ви добираєтеся до самого кореня проблеми, який часто криється так глибоко всередині, що самі родичі не можуть усвідомлювати цього до кінця. За допомогою наших технологій в вашому домі знову настане мир і умиротворення. 

КОНФЛІКТИ ВСЕРЕДИНІ СЕБЕ

Протягом різних життєвих етапів людині властиво бути в змозі розладу з самим собою. Особистісні конфлікти можуть стати найважчим тягарем. 

Використання технології Stimul Test здатне вирішити дисонанс, що виник всередині кожного індивідуального тестованого. Якщо ви шукаєте способи вирішити проблеми з власним «Я», налагодити психічний і фізичний стан, а також мобілізувати можливості для особистісного зростання, команда експертів Sovton завжди готова вам з цим допомогти. 

Для отримання додаткової консультації ви можете заповнити заявку для зворотного зв’язку на сайті. 

© 2008-2021
Ми в соцмережах: