ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО ВАШІ ПРАЦІВНИКИ ЩОСЬ ВІД ВАС ПРИХОВУЮТЬ (StimulTest)
5 Серпня, 2021

Експерти з Sovton діляться думкою про те, коли роботодавцю варто задуматися про те, щоб застосувати поліграф і технологію StimulTest для перевірки персоналу на предмет брехні або змови.

Нам доводиться стикатися з брехнею кожен день – середньостатистична людина бреше постійно, в середньому, близько 10 разів на день, така його природа. Згідно невтішною статистикою, виведеної шляхом численних аналітичних досліджень, начальство на роботі обманюють більше 60% співробітників. Найчастіше, обман стосується занять сторонніми справами під час роботи, невиконання робочого плану та належного обсягу роботи, однак проблеми можуть бути і куди серйозніше – співробітники можуть красти, «зливати» приватні дані компанії конкурентам, відводити до них клієнтів. Так чи інакше, кожному роботодавцю хотілося б знати про наявність факту обману всередині свого колективу, і убезпечити власний бізнес – як мінімум, щоб уникнути потенційних збитків для підприємства.

Які ж «дзвіночки», на які вам варто звернути увагу, щоб розпізнати брехню, що випливала з боку ваших співробітників, і задуматися про те, щоб вдатися до перевірки на поліграфі, більш відомому в широких колах, як «детектор брехні»? Перший і найочевидніший з них випливає з самих особливостей поняття «брехня» – це невластиве і неприродне людині поведінка, що приносить йому певний дискомфорт. Тому в першу чергу варто звернути увагу на ненатуральне поведінку працівника, який з усіх сил намагається приховати фактор брехні підозрілої штучністю. Відсутність чітких і конкретних відповідей на поставлені питання, використання надто узагальнених формулювань, протиріччя в інформації – явна ознака того, що підлеглий навмисно говорить неправду або щось від вас приховує. Також варто відзначити фізіологічні реакції організму і звернути увагу на мову тіла – рухи кінцівок, дихання, погляд, прояви невідповідних ситуації емоцій з боку колеги, а так само наповнення промови великою кількістю непотрібних і повторюваних деталей. Більшості людей вкрай незручно брехати, і, використавши певні тригери в бесіді з підозрюваним, можна припустити, говорить він правду або бреше і / або приховує від вас що-небудь. Що ж робити, якщо ви вважаєте чи впевнені в тому, що підлеглі обводять вас навколо пальця? Одного підозри недостатньо – керівництву хочеться чітко розуміти, хто, коли і яким чином обманює його і які причини за цим стоять. Кращим рішенням у даній ситуації буде довірити розслідування професіоналам, здатним з максимальною точністю розкрити обман, щоб виявити винних і запобігти подібним ситуаціям в майбутньому. На щастя, експерти з агентства Sovton займаються психофізичних аналізом вже більше 10 років, і провели не одну сотню кадрових перевірок персоналу і інших заходів подібного характеру. Перевірка за допомогою поліграфа та інноваційної технології StimulTest зі 100% -вою точністю виявить обман всередині колективу – фактичний або потенційний. До слова, для того, з метою запобігання всіх неприємних ситуацій на корені, ми рекомендуємо роботодавцям використовувати поліграф і StimulTest під час відбору при працевлаштуванні.

Адже забезпечити безпеку вашого бізнесу – наша головна задача.

© 2008-2021
Ми в соцмережах: