Чому перевірка при звільненні буває не менш важлива, ніж при прийомі на роботу (Stimul Test)
13 Вересня, 2021

Звільнення співробітника часто буває несподіваним. У більшості випадків, ошелешений роботодавець приймає від підлеглого написане від руки заяву «за власним бажанням» і, в кращому випадку, проводить коротку бесіду, в ході якої отримує класичні та стереотипні відповіді на поставлені питання. Так, багато хто дійсно йдуть з місця роботи через бажання рухатися далі, привабливої ​​пропозиції від іншого роботодавця або професійного вигорання. Однак існують ситуації, коли справжня причина відходу може виходити за звичні рамки. У яких же випадках на догляд підлеглого варто подивитися під альтернативним кутом? 

Відповідно до нашого досвіду і сухої статистики, перевірку на поліграфі і технології Stimul Test роботодавці запитують в рази частіше під час прийомі на роботу нових співробітників, ніж при звільненні діючих. Їхня логіка зрозуміла – недовіра до незнайомців за замовчуванням вище, ніж до людей, яких вони знають і з якими пропрацювали n-ну кількість часу. 

Але наскільки ви насправді знаєте справжню причину звільнення вашого співробітника?

Крадіжки на підприємствах, злодійство інформації, слив клієнтських баз, скоєних угод, фінансових даних компанії конкурентам – лише деякі з частих випадків, які стоять за типовим звільненням «за власним бажанням». На жаль, коли начальство компанії замислюється про наслідки, часто стає занадто пізно, і відсутність своєчасної перевірки проявляється в нищівну утраті бізнесу.  

 Перевірку на поліграфі і Stimul Test при звільненні резонно застосувати у випадках, якщо:

– Звільнення співробітника відбувається занадто несподівано і спонтанно, і особливих причин для цього раніше не спостерігалося;

– Якщо співробітник, який звільняється з компанії, мав прямий доступ до матеріальних цінностей або готівки, особливо якщо на підприємстві не ведеться регулярна ревізія вищеперелічених цінностей;

– Якщо працівник мав доступ до закритої інформації компанії, поширення якої або передача її третім особам (наприклад, конкурентам) могла б нашкодити компанії і бути вигідною останнім. 

Збереження вашого бізнесу полягає як в контролі вхідних, так і вихідних кадрів. Більш того, ми вважаємо, що відсутність контролю за йдуть з роботи може завдати вашому підприємству більший збиток, ніж відсутність моніторингу новоприбулих співробітників. 

Захистіть вашу справу і нехай все, що належить вам, залишається всередині вашого бізнесу. 

Агентство Sovton проводить професійні психофізичні перевірки всіх видів в Дніпрі та Одесі. Для отримання додаткової інформації залиште заявку на сайті – ми зв’яжемося з вами найближчим часом.

© 2008-2021
Ми в соцмережах: